مشاوره ازدواج تلفنی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
نه به نرم افزار انتخاب رشته كنكور سراسري 98 !!
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :behnam71
تاريخ: 1398/5/1  ساعت: ۱۰

در انتخاب رشته كنكور سراسري 98 بايد چه معيارهايي را در نظر گرفت؟

در انتخاب رشته كنكور ۹۸ تمامي رشته ها گام اول (انتخاب رشته) مي باشد كه كلا هر كدام از رشته ها بر اساس هدف هاي دانش آموز به سه دسته تقسيم مي شوند:

 1. انتخاب رشته با هدف استخدامي
 2. انتخاب رشته با هدف كارآفريني
 3. انتخاب رشته با هدف مهاجرت

اين بدان معناست كه اول از هر چيز در انتخاب رشته كنكور 98 داوطلب مشخص نمايد كه هدف از ادامه تحصيل و يا كسب در آمد (بازار كار) در رشته انتخابي در كدام زمينه بايد باشد و اولويت بندي را چگونه و با كدام معيار انتخاب نمايد و همچنين بايد بدانيم در قسمت رشته هاي كارآفرين اگر هدف بازار كار باشد مي توانيم حتي رشته هاي پردرآمد تر از پزشكي انتخاب نماييم.

انتخاب رشته كنكور سراسري 98

مهمترين فاكتورهاي انتخاب رشته كنكور سراسري 98

در نحوه انتخاب رشته كنكور سراسري 98 تمامي رشته ها ملاك هاي زيادي(بيش از 20 فاكتور) بايد مورد توجه قرار گيرد كه در اينجا به مهمترين فاكتورها مي پردازيم:

 • ظرفيت دانشگاه ها و رشته ها در سال 1398
 • رتبه كنكور 98 در زير گروه ها و تراز نمره و مقايسه آن با نظام جديد و قديم
 • اطلاع در مورد ظرفيت رشته هاي دانشگاه هاي پرديس و آزاد و رتبه هاي آنها (دانشگاه هاي داراي رشته هاي خوب و شهريه)
 • رتبه و تراز آخرين نفره قبولي در كنكور سال گذشته
 • علاقه به رشته
 • توانايي در رشته
 • بازاركار رشته
 • مشاوره از مشاور باتجربه در امر انتخاب رشته كنكور سراسري تجربي 98 و آزاد

مشاوره انتخاب رشته كنكور سراسري 98

مشاوره و راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري ۹۸ مشاوره تحصيلي رايگان درخت دانش با در نظر گرفتن مهمترين ملاك هاي انتخاب رشته و اولويت بندي 1398، معرفي رشته ها از نظر 3 معيار مهم، معرفي رشته هاي كار آفرين، معرفي سطح دانشگاه ها، و آخرين رتبه قبولي سال 97 تمامي رشته ها، انتخاب رشته تخصصي و تضميني به صورت تلفني و حضوري و ... شما مي توانيد به راحتي با شماره 9099072943 (بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل با اين مشاوران ما در تماس باشيد.

آخرين رتبه قبولي پزشكي در انتخاب رشته كنكور سراسري سال گذشته

آخرين رتبه قيولي در رشته هاي پزشكي در انتخاب رشته كنكور سراسري پارسال با درصد هاي كارنامه بر اساس جدول زير:

ادبيات ديني و زندگي عربي زبان رياضي فيزيك شيمي زيست زمين رتبه كشوري رتبه در منطقه 2
52 90 68 77 46 62 56 60 0 6758 3321

با اين درصد ها داوطلب توانسته بدون سهميه هاي ديگر و با رتبه كشوري 6758 و رتبه منطقه دو 3321 در آخرين رتبه قبولي انتخاب رشته كنكور سراسري 98 رشته پزشكي دانشگاه همدان قبول شود.

ادبيات ديني و زندگي عربي زبان رياضي فيزيك شيمي زيست زمين رتبه كشوري رتبه در منطقه 2
68 64 89 66 67 55 65 44 0 5137 2534

رشته قبولي داوطلب با رتبه 2534 منطقه 2 در انتخاب رشته تخصصي كنكور 98 دانشگاه علوم پزشكي گيلان - رشت رشته پزشكي

آخرين رتبه قبولي پيراپزشكي در انتخاب رشته كنكور سراسري پارسال

ادبيات ديني و زندگي عربي زبان رياضي فيزيك شيمي زيست زمين رتبه كشوري رتبه در زيرگروه 1
58 64 64 66 25 27 39 38 11 31000

14000

رشته قبولي داوطلب با رتبه زير گروه يك 14000 رشته مامايي دانشگاه علوم پزشكي سبزوار مي باشد از طريق مشاوره تخصصي انتخاب رشته مي توان با هر رتبه اي شانسي واسه قبولي داشت كافيست با بهترين مشاوران انتخاب رشته سراسري و آزاد از طريق شماره گيري ماره 9099072943 (بدون كد و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نماييد.

نه به نرم افزار انتخاب رشته كنكور سراسري 98 !!!

بسياري از داوطلبان كنكور سراسري 98 و سالهاي گذشته بعد از دريافت نتايج كنكور سراسري 98 خود بلافاصله سراغ نرم افزار انتخاب رشته مي روند و اولويت هاي خود را بر اساس اطلاعات نرم افزارانتخاب مي نمايند كه بر اساس آمار سال گذشته داوطلباني كه انتخاب رشته و اولويت بندي رشته و دانشگاه خود را كامل بر اساس اطلاعات نرم افزار انجام داده اند در رشته هايي كه انظار داشته اند مورد پذيرش قرار نگرفته اند و اما چرا؟؟!

تمامي نرم افزار هاي انتخاب رشته كنكور سراسري اطلاعاتي بر اساس ظرفيت و رتبه هاي چنديد سال گذشته دارند و هر سال كنكور هم رتبه ها با هم فرق دارد و هم ظرفيت ها براي اطلاع از پربازديدترين مقالات درخت دانش بر روي لينك هاي زير كليك نماييد:

معيارهاي انتخاب رشته كنكور 98

عوامل موثر بر انتخاب رشته سراسري

نكات مهم در انتخاب رشته كنكور

سايت انتخاب رشته كنكور سراسري 98 سازمان سنجش

سايت اعلام نتايج كنكور سراسري 98 سامانه سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني sanjesh.org مي باشد كه براي ورود به فرم انتخاب رشته در سايت بايد اول و وارد سايت به آدرس بالا شده و بعد در قسمت سراسري بر روي انتخاب رشته كنكور 98 كليك نماييد و با استفاده از شماره داوطلبي و پرونده وارد سيستم انتخاب رشته شويد براي اطلاع از سايت اعلام نتايج كنكور سراسري 98 كليك نماييد. 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :behnam71
تاريخ: 1398/2/24  ساعت: ۱۲

نه به نرم افزار انتخاب رشته كنكور سراسري 98 !!

بسياري از داوطلبان كنكور سراسري 98 و سالهاي گذشته بعد از دريافت نتايج خود بلافاصله سراغ نرم افزار انتخاب رشته مي روند و اولويت هاي خود را بر اساس اطلاعات نرم افزارانتخاب مي نمايند كه بر اساس آمار سال گذشته داوطلباني كه انتخاب رشته و اولويت بندي رشته و دانشگاه خود را كامل بر اساس اطلاعات نرم افزار انجام داده اند در رشته هايي كه انظار داشته اند مورد پذيرش قرار نگرفته اند و اما چرا؟؟!

تمامي نرم افزار هاي انتخاب رشته كنكور سراسري اطلاعاتي بر اساس ظرفيت و رتبه هاي چنديد سال گذشته دارند و هر سال كنكور هم رتبه ها با هم فرق دارد و هم ظرفيت ها كه الان مهمترين فاكتورهاي انتخاب رشته كنكور 98 را توضيح داده ايم.

مهمترين فاكتورهاي انتخاب رشته كنكور سراسري 98

در انتخاب رشته كنكور سراسري 98 تمامي رشته ها ملاك هاي زيادي(بيش از 20فاكتور) بايد مورد توجه قرار گيرد كه در اينجا به مهمترين فاكتورها مي پردازيم:

 • ظرفيت دانشگاه ها و رشته ها در سال 1398
 • رتبه كنكور 98 در زير گروه ها و تراز نمره
 • اطلاع در مورد ظرفيت رشته هاي دانشگاه هاي پرديس و آزاد و رتبه هاي آنها (دانشگاه هاي داراي رشته هاي خوب و شهريه)
 • رتبه و تراز آخرين نفره قبولي در كنكور سال گذشته
 • علاقه به رشته
 • توانايي در رشته
 • بازاركار رشته
 • مشاوره از مشاور باتجربه در امر انتخاب رشته كنكور سراسري و آزاد

مشاوره انتخاب رشته كنكور سراسري 98

مشاوره و راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري 98 درخت دانش با در نظر گرفتن مهمترين ملاك هاي انتخاب رشته و با استفاده از مشاوران مجرب در امر انتخاب رشته مي تواند شانس قبولي شما را با در نظر گرفتن رتبه و ظرفيت رشته و دانشگاه ها بر اساس جداول سال 1398 تا حد زيادي بالا ببرد، شما مي توانيد به راحتي با شماره 9099072943 (بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل با اين مشاوران در تماس باشيد.

نقش علاقه و بازاركار در انتخاب رشته كنكور 98

علاقه و توانايي در رشته ي انتخابي از اولويت هاي يك انتخاب رشته معقول مي باشد، افرادي كه براي انتخاب رشته اقدام مي كنند بايد اولين اولويت ها را براساس علاقه و توانايي مورد سنجش قرار دهند براي مثال تعدادي از دوستان هستند كه رشته حسابداري را انتخاب مي كنند در حالي كه اصلا بازي با اعداد و حسابرسي و حسابداري آگاه نيستند و يا تعدادي از دوستان رشته پرستاري يا مامايي را انتخاب ميكنند كه اصلا علاقه به اين رشته را ندارند.

نكته مهم در انتخاب رشته كنكور سراسري 98 اين است كه علاقه و توانايي به بازار كار منجر مي شود اما بازاركار منجر به علاقه و توانايي در رشته نمي شود.

بازار كار و دانشگاه مورد نظر هم مكمل گزينه هاي ديگر مي باشند اما از اولويت كمتري برخوردار مي باشند.

 

انتخاب رشته كنكور سراسري 98 با انتخاب هاي 150 گزينه خواهد بود كه داوطلبان مي توانند بر اساس ملاك هاي معرفي شده در قالب يك مديريت معقول شده انتخاب رشته خود را انجام دهند.

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای سایت
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ