مشاوره ازدواج تلفنی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
نه به نرم افزار انتخاب رشته كنكور سراسري 98 !! مشاوره تحصيلي
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۵۱:۴۱

نه به نرم افزار انتخاب رشته كنكور سراسري 98 !!

بسياري از داوطلبان كنكور سراسري 98 و سالهاي گذشته بعد از دريافت نتايج خود بلافاصله سراغ نرم افزار انتخاب رشته مي روند و اولويت هاي خود را بر اساس اطلاعات نرم افزارانتخاب مي نمايند كه بر اساس آمار سال گذشته داوطلباني كه انتخاب رشته و اولويت بندي رشته و دانشگاه خود را كامل بر اساس اطلاعات نرم افزار انجام داده اند در رشته هايي كه انظار داشته اند مورد پذيرش قرار نگرفته اند و اما چرا؟؟!

تمامي نرم افزار هاي انتخاب رشته كنكور سراسري اطلاعاتي بر اساس ظرفيت و رتبه هاي چنديد سال گذشته دارند و هر سال كنكور هم رتبه ها با هم فرق دارد و هم ظرفيت ها كه الان مهمترين فاكتورهاي انتخاب رشته كنكور 98 را توضيح داده ايم.

مهمترين فاكتورهاي انتخاب رشته كنكور سراسري 98

در انتخاب رشته كنكور سراسري 98 تمامي رشته ها ملاك هاي زيادي(بيش از 20فاكتور) بايد مورد توجه قرار گيرد كه در اينجا به مهمترين فاكتورها مي پردازيم:

 • ظرفيت دانشگاه ها و رشته ها در سال 1398
 • رتبه كنكور 98 در زير گروه ها و تراز نمره
 • اطلاع در مورد ظرفيت رشته هاي دانشگاه هاي پرديس و آزاد و رتبه هاي آنها (دانشگاه هاي داراي رشته هاي خوب و شهريه)
 • رتبه و تراز آخرين نفره قبولي در كنكور سال گذشته
 • علاقه به رشته
 • توانايي در رشته
 • بازاركار رشته
 • مشاوره از مشاور باتجربه در امر انتخاب رشته كنكور سراسري و آزاد

مشاوره انتخاب رشته كنكور سراسري 98

مشاوره و راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري 98 درخت دانش با در نظر گرفتن مهمترين ملاك هاي انتخاب رشته و با استفاده از مشاوران مجرب در امر انتخاب رشته مي تواند شانس قبولي شما را با در نظر گرفتن رتبه و ظرفيت رشته و دانشگاه ها بر اساس جداول سال 1398 تا حد زيادي بالا ببرد، شما مي توانيد به راحتي با شماره 9099072943 (بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل با اين مشاوران در تماس باشيد.

نقش علاقه و بازاركار در انتخاب رشته كنكور 98

علاقه و توانايي در رشته ي انتخابي از اولويت هاي يك انتخاب رشته معقول مي باشد، افرادي كه براي انتخاب رشته اقدام مي كنند بايد اولين اولويت ها را براساس علاقه و توانايي مورد سنجش قرار دهند براي مثال تعدادي از دوستان هستند كه رشته حسابداري را انتخاب مي كنند در حالي كه اصلا بازي با اعداد و حسابرسي و حسابداري آگاه نيستند و يا تعدادي از دوستان رشته پرستاري يا مامايي را انتخاب ميكنند كه اصلا علاقه به اين رشته را ندارند.

نكته مهم در انتخاب رشته كنكور سراسري 98 اين است كه علاقه و توانايي به بازار كار منجر مي شود اما بازاركار منجر به علاقه و توانايي در رشته نمي شود.

بازار كار و دانشگاه مورد نظر هم مكمل گزينه هاي ديگر مي باشند اما از اولويت كمتري برخوردار مي باشند.

 

انتخاب رشته كنكور سراسري 98 با انتخاب هاي 150 گزينه خواهد بود كه داوطلبان مي توانند بر اساس ملاك هاي معرفي شده در قالب يك مديريت معقول شده انتخاب رشته خود را انجام دهند.

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای سایت
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ