چت روم
مشاوره ازدواج تلفنی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
مشاوره تحصيلي
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۸:۰۴

بهترين مشاوره تحصيلي بايد چه ويژگي هايي داشته باشد؟

فاكتورهاي انتخاب يك مشاوره تحصيلي خوب به شرح زير است:
مشاوره تحصيلي كه داراي كادر و بهترين مشاور از نظر علمي باشند
مشاوره اي كه داراي تجربه كافي در تمامي امورات تحصيلي باشد
مشاوره تحصيلي رايگان و با هزينه پايين مي تواند از فاكتورهاي مهم انتخاب بهترين مشاوره تحصيلي باشد.
مشاوره اي كه به صورت غير حضوري و مشاوره تحصيلي تلفني خدمات ارائه دهد و در وقت و هزينه داوطلب بتواند صرفه جويي نمايد.
مشاوران تحصيلي بايد بتوانند با قدرت بيان لازم ارتباط با داوطلب برقرار نمايند و بتوانند بنا به شرايط آن مشاوره خود را ارائه نمايند.
و ...؟؟؟

اصلا چرا مشاوره تحصيلي!

بسياري از داوطلبين و خونواده ها در كشورمون اين سوال واسشون پيش مي آيد كه چرا اصلا بايد مشاوره تحصيلي داشته باشيم؟با اين همه هزينه بازم فرزندم در تحصيل موفق نبوده است؟هزينه هاي سنگين مشاوره تحصيلي را نمي توانيم پرداخت كنيم و غيره
در جواب تمامي اين چنين سوالات بايد اول بهترين مشاوره تحصيلي در تهران و شهرستان ها را بشناسيم و كم هزينه ترين آنها را بيابيم، ما در مشاوره تحصيلي درخت دانش مي توانيم هم تضمين كم هزينه ترين و هم با كيفيت ترين مشاوره را ثابت كنيم و ديگر نيازي به حضوري و مشاوره هاي گران نيست.

در تمامي كشورها براي رسيدن به آينده روشن و اكتسابي معمولا از مشاوران و از خدمات و راهكارهاي مشاوره اي آنها استفاده كرده و بهترين مسيرها را انتخاب مي كنند. از سال 2013 به بعد اهميت خدمات مشاوره تحصيلي در كشور ما به طور چشمگيري روند رو به افزايش داشته و اين باعث خوشحالي براي كسب موفقيت هاي بيشتر مي باشد. مشاوره تحصيلي يكي از مشاوره هاي كه متقاضي و داوطلب به نسبت بيشتر از مابقي موضوعات مشاوره اي را به خود اختصاص داده است در اينجا ما سعي داريم براي اينكه تمامي متقاضيان از خدمات مشاوره به نحوه احسن استفاده لازم را برده باشند از طريق لينك هاي اينستاگرام، تلگرام و ... به صورت رايگان با ما در ارتباط باشند.

مشاوره تحصيلي رايگان

مشاوره تحصيلي غير حضوري چه مزايايي دارد؟

سوال اول متقاضيان مشاوره تحصيلي تلفني در تهران و غير حضوري اين است كه اصلا مشاوره تحصيلي غير حضوري به چه معناست؟
مشاوره تحصيلي غيرحضوري به معناي مشاوره گرفتن تحصيلي به صورت تلفني و در منزل است كه داوطلب مي تواند راهنمايي هاي تحصيلي خود را از طريق تلفن دريافت نمايد و همچنين در وقت و هزينه صرفه جويي كند.

دانش آموزان بسياري از مناطق در ايران به خاطر دوري از محيط شهري نياز به پيمودن مسافت زياد و متحمل شدن هزينه زياد و مشكلاتي از اين قبيل، مي توانند با گرفتن يك شماره از مشاوران مجرب و متخصص با اطمينان كامل و بدون هزينه به صورت رايگان مشاوره تحصيلي گرفته و مشكلات و ابهامات تحصيلي خود را رفع نمايند.

در گذشته به دليل نبودن شماره هاي ديجيتالي 909 مشاوره تحصيلي رايگان داوطلبان مستعد كنكوري زيادي با وجود رتبه و تراز بسيار عالي ناگزير انتخاب رشته خود را با مشورت افراد غير متخصص انجام داده و رشته و دانشگاهي كه شايسته رتبه و تراز كسب شده داوطلب بوده، به دست نياورده و بار افسوس و پشيماني را تا آخر عمر با خود به همراه دارد.

مشاوره تحصيلي درخت دانش با توجه به پايين ترين تعرفه هزينه و بهترين كيفيت خدمات آموزشي نسبت به مشاوره هاي تحصيلي ديگر پيشنهاد مي كنيم هزينه هاي هنگفتي را براي خدمات جزئي پرداخت نفرماييد.

شماره مشاوره تحصيلي غيرحضوري

اكثر داوطلبان و كساني كه اهميت مشاوره تحصيلي در رقم زنده آينده خود را مي دانند دنبال شماره مشاوره تحصيلي تلفي رايگان و كم هزينه هستند.

 

هزينه مشاوره تحصيلي غير حضوري درخت دانش پايين تر از تمامي مشاوره تحصيلي موجود در تهران دقيقه اي 1400 تومان به اضافه 600 تمن هزينه خط ثابت مخابرات مي باشد كه مي تواند در هزينه و زمان مشاوره صرفه جويي كند.

شماره مشاوره تحصيلي تلفني درخت دانش بيشتر با شماره 909 يا 7070 شروع خواهند شد، براي گرفتن شماره هاي مشاوره تحصيلي تلفني كه با 909 شروع خواهند شد نيازي به گرفتن پيش شماره يا كد نيست و تنها شماره را از طريق تلفن ثابت منزل شماره گيري مي نماييد.

شماره تماس با مشاوران مجرب درخت دانش: 9099072943

خدمات مشاوره درخت دانش 

در مقاله بالا به اختصار وظايف بهترين مشاوره تحصيلي را براي شما معرفي نموديم، مشاور تحصيلي درخت دانش با درك شرايط بسياري از داوطلبان در نقاط دور دست كشور با راه اندازي سامانه مشاوره تحصيلي از راه دور و با تماس تلفني و پانسيون مطالعاتي ، بهترين مشاوره كنكور تجربي، مشاوره تحصيلي كنكور شرايط استفاده از مشاوران با تجربه و متخصص را براي كليه دانش آموزان و دانشجويان عزيز در تمام نقاط كشورايجاد كرده است، فقط كافي است با شماره گيري 9099072943 با تلفن ثابت و بدون كد گيري با مشاوران ما تماس حاصل فرماييد و از كليه مزاياي يك مشاور تحصيلي مناسب بهره ببريد و تمام مشكلات تحصيلي خود را با مشاوران با برطرف نماييد.

براي ورود به خبرنامه سامانه هدايت تحصيلي درخت دانش مي توانيد بر روي لينك زير كليك نماييد:

https://t.me/derakhte_danesh

 

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۲:۳۳

 

 

شرايط ثبت نام كنكور سراسري 98

شرايط ثبت نام كنكور سراسري 98 شامل دو سري شرايط مي باشد كه در زير كامل توضيح داديم:

 1. شرايط عمومي شركت در كنكور سراسري 98
 2. شرايط اختصاصي كنكور سراسري 98

 

ثبت نام كنكور 98

شرايط عمومي شركت در كنكور سراسري 98

براي ثبت نام كنكور 98 داشتن شرايط زير الزاميست كه در ادامه بدان مي پردازيم :

 

 

شرايط عمومي عبارتند از: اعتقاد به اسلام يا يكي از اديان رسمي مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و عدم احراز عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوري جمهوري اسلامي در صورتي كه داوطلب سابقا با نظام جمهوري اسلامي عناد داشته بايد تغيير نظر او احراز شود و همچنين نداشتن سابقه عضويت در سازمان هاي غير قانوني فراماسونري و اعقاب آن ها و نيز عدم احراز فساد اخلاقي و نيز عدم اعتياد به مواد مخدر مي باشند.

 

 

 

شرايط اختصاصي شركت در كنكور سراسري 98

شرايط اختصاصي عبارتند از: داشتن يكي ازاين مدارك تحصيلي الزاميست كه اين مدارك شامل مدرك ديپلم دوره چهار ساله نظام قديم آموزش متوسطه يا گواهينامه دوره پيش دانشگاهي يا يكي از مدارك كارداني فوق ديپلم مي باشند .كه لازم به ذكر است داوطلبان مي بايست همه مدارك تحصيلي را حداكثر تا تاريخ 31/6/98 دريافت كرده باشند فارغ التحصيلان دوره كارداني بايد تعهدات و خدمات قانوني خود را گذرانده باشند.

انتخاب گروه آزمايشي در كنكور سراسري 98

در هر فرد بدون در نظر گرفتن نوع مدرك تحصيلي ( ديپلم نظام قديم يا مدرك پيش دانشگاهي ) مي تواند در يكي از گروه هاي آزمايشي علوم رياضي و فني و علوم تجربي علوم انساني و هنر يا زبان ثبت نام كند  هر فرد علاوه بر ثبت نام در يكي از گروه هاي آزمايشي اصلي علوم رياضي و فني و علوم تجربي يا علوم انساني در صورت تمايل مي تواند در يك يا هر دو گروه آزمايشي زبان وهنر ثبت نمايد .  

مشاوره مدارك لازم براي ثبت نام كنكور سراسري 98 درخت دانش

 

مشاوران مجرب درخت دانش مي توانند اطلاعات بيشتر در رابطه با مشاوره نحوه ثبت نام كنكور سراسري 98، نحوه برگزاري كنكور سراسري 98 درخت دانش در اختيار شما عزيزان قرار دهند كافيست با شماره گيري 9099072943 بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل نماييد و با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشيد.

مدارك لازم براي ثبت نام كنكور سراسري 98

در اين مقاله سعي بر اين داريم كه به سوالات داوطلباني كه در رابطه با مدارك لازم جهت ثبت نام كنكور سراسري 98 با مشاوره تحصيلي درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهيم  داوطلبان لازم است مدارك ثبت نام كنكور سراسري 98 را كه شامل عكس و يا اطلاعاتي مانند كد سوابق تحصيلي ديپلم و سوابق پيش دانشگاهي مي باشند را آماده نمايند كه بتوانند براي ثبت نام كنكور سراسري 98 اقدام نمايند ثبت نام به صورت اينترنتي و از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور انجام مي شود كه داوطلبان لازم است براي كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با مدارك لازم براي ثبت نام كنكور سراسري 98 دفترچه را دانلود نمايند كه اين مدارك را مي توانند از طريق فرم پيش نويس كه در انتهاي دفترچه ثبت نام كنكور سراسري 98 قرار دارد نيز موردبررسي قرار دهند.

 

 

مدارك تحصيلي لازم ثبت نام كنكورسراسري 98

مدارك لازم تحصيلي براي ثبت نام كنكور سراسري 98 شامل مدرك پيش دانشگاهي نظام قديم، پايه دوازدهم نظام جديد، ديپلم چهارساله نظام قديم مي باشد كه داوطلبان بايد حتما اين مدارك را داشته باشند تا بتوانند در كنكور 98 شركت نمايند.

مدارك لاز م براي استفاده از سهميه ها در كنكور سراسري 98

 

در كنكور انواع سهميه هاي كنكور سراسري 98 مانند سهميه رزمندگان و ايثارگران و خانواده هاي شهدا و بهياران وجود دارد . همه داوطلبان بر اساس محل تحصيل خود جزو سهميه مناطق(مناطق سه گانه كشوري ) محسوب مي شوند مگر اينكه شرايط استفاده از سهميه هاي ديگر را داشته باشند داوطلباني كه شرايط استفاده از سهميه رزمندگان را دارند لازم است به ارگان مربوط سازملن بسيج مستضعفين يا ستاد كل نيروهاي مسلح مراجعه و فرم استفاده از سهميه ايثارگران را تكميل نمايند چنانچه ارگان تائيد كننده سهميه ستاد مشترك سپاه پاسداران و يا ستاد كل نيروهاي مسلح باشد لازم است كد پيگيري ( 12 رقمي ) از ناحيه محل اعزام دريافقت شود ( كد پيگيري 12 رقمي ايثارگران براي هر آزمون متفاوت باشد ) استفاده از سهميه ايثارگران با تائيد بنياد شهيد و امور ايثارگران صورت مي گيرد و نيازي به مراجعه سايت يا سازمان خاصي نيست.

 داوطلبان مرد نيز بايد وضعيت نظام وظيفه خود را به صورت كدعددي در فرم ثبت نام اعلام كنند افرادي كه شرايط استفاده از سهميه بهياران را دارند لازم است از سازمان مربوط  گواهي لازم را دريافت و نزد خود نگهداري كنند اين سهميه فقط براي داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربي براي ورود به رشته پرستاري است . 

موضوع:
برچسب‌ها: شرايط ثبت نام كنكور سراسري 98،

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۱:۴۵

 

 

هزينه ثبت نام كنكور سراسري 98

هزينه ثبت نام كنكور سراسري 98 به صورت اينترنتي و يا كارت هاي اعتباري عضو شبكه بانكي شتاب در يافت مي شود پيوند ( لينك ) مربوط در صفحه اصلي وبگاه سازمان سنجش به نام خريد كارت اعتباري وجود دارد . هزينه ثبت نام در هر گروه آزمايشي 220000 دويست و بيست هزار ريال است كه پس از پرداخت شماره سريال اعتباري شماره 12 رقمي براي شما نمايش داده مي شود آن شماره را يادداشت نماييد براي ثبت نام در هر يك از گروه هاي آزمايشي دوم يا سوم ( علاوه بر گروه اصلي ) نيز مبلغ جداگانه دريافت مي شود و پس از پرداخت براي هر گروه شماره سريال جداگانه دريافت مي كنيد .

كساني كه علاقه دارند زمان ثبت نام كنكور 98 پس از اعلام نتيجه اوليه از رشته هاي تحصيلي دانشگاه پيام نور و موسسات غير دولتي غيرانتفاعي هم رشته هايي را انتخاب نمايند لازم است در سيستم خريد كارت اعتباري مبلغ يكصد و ده هزار ريال واريز وشماره سريال 10 رقمي دريافت نماينددر صورتي كه علاقمند هستيد اخبار آزمون را به صورت پيامك دريافت كنيد كارت اعتباري به مبلغ 225000 ريال ( هزينه ثبت نام + هزينه استفاده از خدمات پيامك ) را انتخاب نماييد.

ثبت نام كنكور سراسري 98

مراحل ثبت نام كنكور سراسري 98

 اگر همه مدارك لازم را در دسترس داريد و از همه ضوابط و مقرراتي را كه به شما مربوط مي شود آگاهي داريد مي توانيد براي ثبت نام كنكور سراسري 98 اقدام نمائيد ابتدا مي بايست فرم پيش نويس را تكميل نمائيد داوطلبان ضرورت دارد پيش از ورود به صفحه ثبت نام فرم پيش نويس تقاضانامه ثبت نام كنكور سراسري 98 را تكميل نموده باشند  مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده در فرم ثبت كنكور سراسري 98 به عهده داوطلب است در هر مرحله مشخص مي شود كه داوطلبي با اطلاعات نادرست يا رعايت نكردن شرايط و ضوابط ثبت نام نموده است از ادامه آزمون محروم خواهد شد گام اول براي ثبت نام ورود به صفحه كنكور سراسري 98 سنجش آموزش كشور مي باشد .

 در ستون هاي رنگي سمت راست در صفحه وبگاه سازمان سنجش روي سراسري كليك كنيد با ورود  به متن اطلاعيه روي آدرس رنگي كليك كنيدگام دوم اين است ورود به صفحه اول اطلاعات آزمون مي باشد گام سوم اين است در صفحه دوم ثبت نام جديد در اين صفحه ابتدا در رديف اول وضعيت ديپلم خود را وارد مشخص مي كنيد سپس در رديف دوم وضعيت پيش دانشگاهي خود را مشخص مي كنيد در رديف سوم سريال كارت اعتباري ( 12 رقمي ) را كه قبلا تهيه كرده ايد وارد مي كنيد .  در آخر با وارد كردن كد امنيتي وارد صفحه جديد مي شويدبا توجه به وضعيت ديپلم و وضعيت پيش دانشگاهي وارد صفحه جديد مي شويد و اطلاعات را وارد مي نمائيد .

 

 داوطلبان همچنين بايد نسبت به تكميل فرم ثبت نام اقدام نمايند كه ضروريست بندهاي 23 به بعد را تكميل نمايند و همچنين با تائيد اطلاعاتي كه وارد كرده اند كد رهگيري ( 16 رقمي ) دريافت نمايند داوطلبان ضروريست اين كد و شماره پرونده و همچنين اطلاعات كارت يا كارت هاي اعتباري را تا پايان مراحل آزمون نگهداري نماييد.

نحوه ثبت نام كنكور 98

 

آيا قبل از اينكه ثبت نام كنكور سراسري 98 را شروع كنيد لازم است ابتدا مداركي مانند عكس يا اطلاعاتي مانند كد سوابق تحصيلي ديپلم و سوابق پيش دانشگاهي خود را آماده كنيد يا گروه آزمايش خود را براي كنكور سراسري 98 تعيين نمائيد و پس از آن ثبت نام كنكور سراسري 98 را شروع كنيد توضيحات ذكر شده شما را قدم به قدم تا انتهاي ثبت نام كنكور سراسري 98 راهنمائي مي كند.


مشاوره نحوه ثبت نام كنكور 98 درخت دانش

 

مشاوران مجرب درخت دانش مي توانند اطلاعات بيشتر تفاوت ثبت نام كنكور سراسري 98 نظام قديم با نظام جديد، بهترين منابع كنكور سراسري 98  درخت دانش در اختيار شما عزيزان قرار دهند كافيست با شماره گيري 9099072943 بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل نماييد و با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشيد.

شرايط  برگزاري كنكور سراسري 98

                                     

موضوع:
برچسب‌ها: هزينه ثبت نام كنكور سراسري 98،

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۸:۱۷

 

پذيرش دانشگاه آزاد بدون كنكور بر اساس سوابق تحصيلي 97 – 98

چند سالي است كه ديگر زمان مهم نيست و پذيرش بدون كنكور بر اساس سوابق تحصيلي است و داوطلب در رشته هاي پر طرفدار و تاپ پذيرش خواهد شد كه داراي سوابق تحصيلي بالا باشد . در اين مقاله سعي بر اين داريم كه به سوالات داوطلباني كه در رابطه با پذيرش دانشگاه آزاد بدون كنكور بر اساس سوابق تحصيلي 97 – 98 با مشاوره تحصيلي درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهيم. ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97-98 بر اساس سوابق تحصيلي با توجه به ظرفيت رشته محل ها مي باشد .

 

 

سوابق تحصيلي چيست؟

سوابق تحصيلي يا همان كارنامه امتحانات كتبي نهايي داوطلبان كه به ميزان 25 % و البته با تاثير مستقيم به نمره كل نهايي داوطلب اعمال مي شود. البته شايان ذكر است كه ابتدا نمره كل سوابق تحصيلي داوطلبان در زير گروه ها در نظر گرفته خواهد شد . متقاضيان مي بايست ابتدا از صحت اطلاعات سوابق تحصيلي مطمئن شوند زيرا كه امكان ويرايش اطلاعات را داوطلبان به هيچ عنوان نخواهند داشت.

 

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97-98

مقاطع ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور به چند دسته تقسيم مي شوند؟

در ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد و دانشگاه هاي ديگر 4 مقطع ثبت نامي داريم كه شامل :

 

1 – ثبت نام بدون كنكور كارداني پيوسته

2 – ثبت نام بدون كنكور كارداني ناپيوسته

3 – ثبت نام بدون كنكور كارداني به كارشناسي ( كارشناسي ناپيوسته )

4 – ثبت نام بدون كنكور كارشناسي پيوسته ( ليسانس )

 

شرط معدل دانشگاه آزاد بدون كنكور

در جدول زير سعي شده است به تاثير سوابق تحصيلي و شرط معدل دانشگاه آزاد بدون كنكور پرداخته شود . كه البته در جدول سعي شده است با توجه به نوع ديپلم به جدول ضرايب مرتبط با عنوان ديپلم نيز اشاره گردد .

 

 

 

نوع ديپلم 

 

 

رياضي فيزيك 

 

 

علوم تجربي 

 

 

ادبيات و علوم انساني 

 

 

علوم و معارف اسلامي 

 

 

ساير عناوين ديپلم 

 

 

مجموعه آموزشي 

 

 

رياضي و فني مهندسي 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

    ۷۴.۴ 

 

 

    ۳۱.۴ 

 

 

    ۳۱.۴ 

 

 

    ۳۱.۴ 

 

 

علوم تجربي، كشاورزي 

 

 

    ۸۰.۹ 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

//

 

 

//

 

 

// 

 

 

علوم انساني مجموعه ۳ و ۴ 

 

 

    ۴۱.۲ 

 

 

    ۴۱.۲ 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

    ۴۱.۲ 

 

 

هنر 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

 ۶۹.۸

 

 

۶۹.۸

 

 

۶۹.۸

 

 

زبان‌هاي خارجي

 

 

۱۰۰

 

 

۱۰۰

 

 

۱۰۰

 

 

۱۰۰

 

 

۱۰۰

 

 

براي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد معدل كل مهم است يا معدل كتبي ؟

براي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد فقط معدل كتبي داوطلب مهم مي باشد . معدل كل ديپلم يا معدل كل سه سال دبيرستان هيچ تاثيري در پذيرش دانشگاه آزاد بدون كنكور بر اساس سوابق تحصيلي 97 – 98 ندارد .  در ضمن دانش آموزان رشته هاي انساني ، رياضي ، تجربي و علوم و معارف اسلامي كه يك يا چند درس به صورت امتحان نهايي ، سراسري يا كشوري داده باشند مي توانند براي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد  بر اساس معدل كتبي ديپلمشان اقدام نمايند .

 

 

معدل كتبي ديپلم به چه معناست ؟

در كارنامه امتحانات كتبي نهايي داوطلب معدل كتبي وي مشخص گرديده است . كه در حقيقت منظور از معدل كتبي ديپلم همان كارنامه امتحانات كتبي نهايي است . كه شايان ذكر است معدل كتبي ديپلم داوطلب در مدرك ديپلم وي نيز درج شده است . كه البته هر چقدر معدل كتبي ديپلم داوطلب بالاتر باشد شانس قبولي وي نيز در دانشگاه بيش تر خواهد بود .

 

 

با چه معدلي چه رشته اي ؟

در معدل قبولي هر كدام از رشته هاي بدون كنكور با هم فرق مي كند مثلا براي رشته هاي پر طرفدار بدون كنكور مثل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور تهران غرب رشته حقوق بدون آزمون معدل بايد بالاتر باشد مثلا براي رشته حقوق بدون كنكور ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد اسلامشهر معدل داوطلب بايد بالاتر از 16 باشد.

 معدل بالاي 15 معدل خوبي براي قبولي دانشگاه مي باشد ولي معدل زير 15 معدل بدي نيست . بنابراين به اين نتيجه مي رسيم كه در صورتي شانس قبولي داوطلب در دانشگاه بيش تر مي شود كه معدل كتبي ديپلم وي بالاتر از ساير داوطلبين باشد.

به عنوان مثال: رشته روانشناسي بدون كنكور در ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد يادگار امام نيز معدل بالاي 14 پذيرش داشتيم.

به عن.ان مثال رشته مهندسي كامپيوتر بدون كنكور در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور تهران شمال معدل بالاتر از 15 قبولي داشتيم.

در زير پربازديد ترين رشته هاي جديد بدون آزمون براي اين شهر ها را داشته ايم لطفا مطالعه نماييد:

ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد اردكان

ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد شيراز

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور مراغه

آيا ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور بر اساس سوابق تحصيلي نتايج هم دارد؟

اين سوالي است كه اكثر داوطلبان دانشگاه آزاد بدون كنكور از ما دارند كه نتايج ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نيمسال دوم 97 كي اعلام مي شود؟
بعد از اتمام ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نيمسال دوم بر اساس سوابق تحصيلي معمولا و حداكثر بهد از يك هفته نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور در سايت azmoon.org دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد كه داوطلبين مي توانند نتايج انتخاب رشته بدون آزمون خود را مشاهده نمايند.
نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۴:۲۵

 

شرط معدل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97-98

در جدول زير سعي شده است به تاثير سوابق تحصيلي و شرط معدل دانشگاه آزاد بدون كنكور پرداخته شود . كه البته در جدول سعي شده است با توجه به نوع ديپلم به جدول ضرايب مرتبط با عنوان ديپلم نيز اشاره گردد .

 

 

 

نوع ديپلم 

 

 

رياضي فيزيك 

 

 

علوم تجربي 

 

 

ادبيات و علوم انساني 

 

 

علوم و معارف اسلامي 

 

 

ساير عناوين ديپلم 

 

 

مجموعه آموزشي 

 

 

رياضي و فني مهندسي 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

    ۷۴.۴ 

 

 

    ۳۱.۴ 

 

 

    ۳۱.۴ 

 

 

    ۳۱.۴ 

 

 

علوم تجربي، كشاورزي 

 

 

    ۸۰.۹ 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

//

 

 

//

 

 

// 

 

 

علوم انساني مجموعه ۳ و ۴ 

 

 

    ۴۱.۲ 

 

 

    ۴۱.۲ 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

    ۴۱.۲ 

 

 

هنر 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

    ۱۰۰ 

 

 

   ۶۹.۸

 

 

۶۹.۸

 

 

۶۹.۸

 

 

زبان‌هاي خارجي

 

 

۱۰۰

 

 

۱۰۰

 

 

۱۰۰

 

 

۱۰۰

 

 

۱۰۰

آيا ثبت نام شرط معدل دانشگاه آزاد بدون كنكور نتايج هم دارد؟

اين سوالي است كه اكثر داوطلبان دانشگاه آزاد بدون كنكور از ما دارند كه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد كي اعلام مي شود؟
بعد از اتمام ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نيمسال دوم بر اساس سوابق تحصيلي معمولا و حداكثر بعد از يك هفته نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور در سايت azmoon.org دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد كه داوطلبين مي توانند نتايج انتخاب رشته بدون آزمون خود را مشاهده نمايند.

پذيرش دانشگاه آزاد بدون كنكور بر اساس سوابق تحصيلي 97 – 98

چند سالي است كه ديگر زمان مهم نيست و پذيرش بدون كنكور بر اساس سوابق تحصيلي است و داوطلب در رشته هاي پر طرفدار و تاپ پذيرش خواهد شد كه داراي سوابق تحصيلي بالا باشد . در اين مقاله سعي بر اين داريم كه به سوالات داوطلباني كه در رابطه با پذيرش دانشگاه آزاد بدون كنكور بر اساس سوابق تحصيلي 97 – 98 با مشاوره تحصيلي درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهيم. ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97-98 بر اساس سوابق تحصيلي با توجه به ظرفيت رشته محل ها مي باشد .

 

 

شرط معدل به چه معناست؟

شرط معدل يا همان كارنامه امتحانات كتبي نهايي داوطلبان كه به ميزان 25 % و البته با تاثير مستقيم به نمره كل نهايي داوطلب اعمال مي شود. البته شايان ذكر است كه ابتدا نمره كل سوابق تحصيلي داوطلبان در زير گروه ها در نظر گرفته خواهد شد . متقاضيان مي بايست ابتدا از صحت اطلاعات سوابق تحصيلي مطمئن شوند زيرا كه امكان ويرايش اطلاعات را داوطلبان به هيچ عنوان نخواهند داشت.

 

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97-98

مقاطع ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور به چند دسته تقسيم مي شوند؟

در ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد و دانشگاه هاي ديگر 4 مقطع ثبت نامي داريم كه شامل :

 

1 – ثبت نام بدون كنكور كارداني پيوسته

2 – ثبت نام بدون كنكور كارداني ناپيوسته

3 – ثبت نام بدون كنكور كارداني به كارشناسي ( كارشناسي ناپيوسته )

4 – ثبت نام بدون كنكور كارشناسي پيوسته ( ليسانس )

 

شرط معدل ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد كدام معدل است؟

براي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد فقط معدل كتبي داوطلب مهم مي باشد . معدل كل ديپلم يا معدل كل سه سال دبيرستان هيچ تاثيري در پذيرش دانشگاه آزاد بدون كنكور بر اساس سوابق تحصيلي 97 – 98 ندارد .  در ضمن دانش آموزان رشته هاي انساني ، رياضي ، تجربي و علوم و معارف اسلامي كه يك يا چند درس به صورت امتحان نهايي ، سراسري يا كشوري داده باشند مي توانند براي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد  بر اساس معدل كتبي ديپلمشان اقدام نمايند .

 

 

معدل كتبي ديپلم به چه معناست ؟

در كارنامه امتحانات كتبي نهايي داوطلب معدل كتبي وي مشخص گرديده است . كه در حقيقت منظور از معدل كتبي ديپلم همان كارنامه امتحانات كتبي نهايي است . كه شايان ذكر است معدل كتبي ديپلم داوطلب در مدرك ديپلم وي نيز درج شده است . كه البته هر چقدر معدل كتبي ديپلم داوطلب بالاتر باشد شانس قبولي وي نيز در دانشگاه بيش تر خواهد بود .

 

 

با چه معدلي چه رشته اي در ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد پذيرش خواهيم شد؟

در معدل قبولي هر كدام از رشته هاي بدون كنكور با هم فرق مي كند مثلا براي رشته هاي پر طرفدار بدون كنكور مثل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور تهران غرب رشته حقوق بدون آزمون معدل بايد بالاتر باشد مثلا براي رشته حقوق بدون كنكور ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد اسلامشهر معدل داوطلب بايد بالاتر از 16 باشد.

 معدل بالاي 15 معدل خوبي براي قبولي دانشگاه مي باشد ولي معدل زير 15 معدل بدي نيست . بنابراين به اين نتيجه مي رسيم كه در صورتي شانس قبولي داوطلب در دانشگاه بيش تر مي شود كه معدل كتبي ديپلم وي بالاتر از ساير داوطلبين باشد.

به عنوان مثال: رشته روانشناسي بدون كنكور در  بدون كنكور دانشگاه آزاد يادگار امام نيز معدل بالاي 14 پذيرش داشتيم.

به عن.ان مثال رشته مهندسي كامپيوتر بدون كنكور در دانشگاه آزاد بدون كنكور تهران شمال معدل بالاتر از 15 قبولي داشتيم.

در زير پربازديد ترين رشته هاي جديد بدون آزمون براي اين شهر ها را داشته ايم لطفا مطالعه نماييد:

رشته هاي بدون كنكور دانشگاه آزاد اردكان

رشته هاي بدون كنكور دانشگاه آزاد نيشابور

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۸:۳۵

زمان شروع ثبت نام كنكور سراسري 98 مشخص شد

براساس آخرين اطلاعات به دست آمده از سازمان سنجش و آموزش كشور زمان ثبت نام كنكور سراسري 98 از روز چهارشنبه 24 بهمن 97 تا روز پنجشنبه 2 اسفند 97 خواهد بود كه البته هر ساله به دليل ازدحام داوطلبان در ساعات انتهايي ثبت نام اين تاريخ دوباره تمديد خواهد شد.

اما داوطلبان نبايد منتظر تاريخ تمديد باشند و در زمان مقرر شده مي بايست ثبت نام خود را تكميل نمايند و كد پيگيري ثبت نام دريافت نمايند. البته هر ساله پس از اتمام تاريخ ثبت نام كنكور سراسري و مدتي پس از آن سازمان سنجش زمان ديگري را براي آن دسته از داوطلبان كه از ثبت نام جا مانده اند و يا آن دسته از داوطلبان كه مي خواهند يكي از بند هاي ثبت نام را اصلاح نمايند در نظر مي گيرد.

ثبت نام كنكور 98

كنكور سراسري 98 به چه معناست؟

كنكور سراسري 98 هر سال براي گزينش و پذيرش داوطلبان براي ادامه نحصيلي مي باشد، و معمولا بيشترين تعداد داوطلبان . متقاضيان را به خود اختصاص مي دهد. كنكور سراسري سال 98 با تفاوت هايي نسبت به ثبت نام كنكور 98 سالهاي گذشته مواجه شده است، چون كه متقاضيان نظام جديد شرايط كنكور سراسري 98 براي اولين بار داوطلب آزمون سراسري مي باشند و اين مراحل ثبت نام و شرايط ثبت نام كنكور سراسري 98 را به كمي تغييرات مواجه كرده است.

ثبت نام كنكور سراسري 98

چه كساني مجاز هستند كه در كنكور سراسري 98 ثبت نام كنند؟

 در ثبت نام كنكور سراسري 98 ما دو دسته داوطلب داريم دسته اي كه نظام قديم هستند و از كنكور هاي سال هاي گذشته مانده اند و يا دوباره قصد شركت در كنكور سراسري 98 را دارند و دسته اي و دسته اي كه نظام جديد هستند.

داوطلبان كنكور سراسري براي اطلاعات بيشتر و ثبت نام كنكور خود وارد كردن سوابق تحصيلي به درستي، وارد كردن كد منطقه و كد دانش آموزي و انجام تمامي مراحل ثبت نام و همچنين معرفي بهترين منابع كنكور سراسري 98 و بودجه بندي كنكور سراسري 98 مي توانند با مشاوران مجرب درخت دانش از طريق شماره گيري شماره 9099072943 بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل نمايند.

ثبت نام كنكور سراسري 98 چگونه است؟

گرچه چندين سال است كه حجم زيادي از داوطلبان ورود به دانشگاه از طريق سوابق تحصيلي و بدون كنكور دانشگاه آزاد راهي دانشگاه مي شوند, ولي هنوز هم كنكور سراسري تنها آزمون تعين كننده ي ورود بسياري از داوطلبان به دانشگاه هاي دولتي و روزانه و رشته هاي پرطرفدار مي باشد.

در واقع درحال حاضر ثبت نام كنكور 98 تعين كننده ورود به دانشگاه نيست بلكه كنكور رشته و دانشگاه را مشخص مي كند اما كنكور امسال با سال هاي قبل تفاوت عمده اي دارد و آن اينكه دانش آموزاني كه در سال هاي گذشته كلاس ششم خواندند و با نظام آموزشي جديد3-3-6 رشد يافتند اكنون به دوره حساس و سرنوشت ساز كنكور رسيده اند.

ثبت نام كنكور 98 نظام قديم با نظام جديد چگونه است؟

گرچه تاكنون دفترچه كنكور سراسري 98 منتشر نشده است اما به دلايلي كه گفته شد انتظار مي رود دفترچه كنكور سراسري98 نسبت به سال هاي گذشته اندكي تفاوت داشته باشد، پيش بيني مي شود تنها تفاوت ثبت نام كنكور سراسري 98 نظام جديد با نظام قديم چيست؟ در انتخاب نوع نظام آموزشي و سال اخذ مدرك ديپلم تفاوت باشد. البته داوطلبان گرامي نظام جديد كه امسال امتحان نهايي خواهند داشت مي بايست پس از پايان امتحانات نهايي در دهه آخر مانده به كنكور پس از پايان امتحانات نهايي معدل نهايي خودرا ثبت نمايند.

در ثبت نام كنكور 98 كدام دسته از سوالات امتحاني را انتخاب كنيم؟

با توجه به اينكه مطالب محتويات كتاب هاي درسي نظام قديم و نظام جديد تفاوتهايي با يكديگر دارند، سازمان سنجش به منظور رفاه حال هردو دسته از اين داوطلبان، در ثبت نام كنكور 98 دو نوع سوال طراحي مي كند، در واقع در روز كنكور كه براي هردو دسته از اين داوطلبان در يك روز برگزار مي شود, ما شاهد وجود دو نوع سوال بر اساس منابع هر يك مي باشيم.

اما داوطلبان نظام قديم توجه داشته باشند كه كنكور سراسري 98 تنها كنكوري است كه بر اساس نظام قديم نيز سوال طراحي مي شود و براساس اطلاعيه رسمي سازمان سنجش از كنكور سراسري 99 فقط سوالات براساس منابع نظام جديد طراحي خواهد شد، پس به داوطلبان نظام قديمي كه قصد شركت در كنكور سراسري را دارند توصيه مي كنيم كه دركنكور 98 شركت نمايند و آن را به سال هايي بعد موكول نمايند.

شرايط ثبت نام مجدد كنكور سراسري 98

 

شرايط كنكور مجدد براي دانشجويان روزانه 98

بر طبق آخرين تغيرات قوانين آموزشي و راي ديوان عدالت اداري فارغ التحصيلان كارشناسي رشته هاي غيرپزشكي در صورتي كه به ارگان خاصي تعهد خدمت نداشته باشند بدون محدوديت مي توانند در ثبت نام كنكور 98 شركت نمايند و شرايط ثبت نام مجدد كنكور سراسري 98 را خواهند داشت..

ثبت نام مجدد كنكور سراسري 98 رشته هاي غير پزشكي شامل چه كساني مي شود؟

در صورتي كه اين افراد در مقطع كارشناسي قبلي خود در دانشگاه هاي روزانه و با شرايط تحصيل رايگان اين مقطع تحصيلي را گذرانده باشند، در صورتي كه در رشته هاي پزشكي, دارو سازي, دندان پزشكي و رشته هاي پيراپزشكي در دوره روزانه پذيرفته شوند باز هم نيازي به پرداخت شهريه نمي باشد ومي توانند به صورت مجدد از شرايط تحصيل رايگان ثبت نام مجدد كنكور سراسري و شرايط ثبت نام مجدد كنكور سراسري 98 بهره مند شوند.

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۷:۰۲

ثبت نام كنكور 98 چگونه است؟

 

 • ثبت نام كنكور 98 با سال هاي گذشته چه تفاوت هايي دارد؟ (تفاوت ثبت نام كنكور سراسري 98 نظام جديد با نظام جديد چيست؟)
 • چه كساني مي توانند در ثبت نام كنكور سراسري 98 شركت نمايند؟(تكليف داوطلبان رفع محروميت كنكور 98 يا شرايط ثبت نام مجدد كنكور سراسري 98)
 • تاثير سوابق تحصيلي در كنكور سراسري 98 چگونه است؟(20 درصد تاثير مستقيم و ده درصد تاثير مثبت به چه معناست)
 • سهميه هاي موجود در كنكور سراسري 98 كدام اند؟(سهميه هاي موجود و انواع آنها)
 • تاريخ ثبت نام كنكور 98 و تاريخ برگزاري كنكور سراسري 98 چه تاريخي است؟(روز چهارشنبه 24 بهمن 97)
 • نحوه ثبت نام كنكور سراسري 98 براي نظام قديم و نظام جديد چگونه است؟(حتما از طريق مشاور ثبت نام و انتخاب رشته كنكور 98 انجام شود)

 

در اين مقاله قصد داريم اين سوال ها و بسياري سوال پرتكرار داوطلبان ثبت نام كنكور 98 كه با مشاوره تحصيلي درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهيم لطفا تا انتهاي اين مقاله با ما همراه باشيد.

ثبت نام كنكور سراسري 98

زمان برگزاري كنكور سراسري 98 چه تاريخي است؟

 

كنكور سراسري 98 در سراسر كشور در تيرماه 98 برگزار خواهد شد و سوالات براي ورودي هاي متفاوت اما زمان ثبت نام و زمان برگزاري آزمون سراسري 98 يكي مي باشد و هيچ تغييري نخواهد داشت(شرايط كنكور سراسري 98) و همه همزمان باهم آزمون سراسري 98 را تجربه خواهند كرد.

ميزان تاثير سوابق تحصيلي در كنكور 98

از سال هاي گذشته ما شاهد تاثير سوابق تحصيلي در ثبت نام كنكور سراسري 98 و معدل دوران تحصيل در در نحوه گزينش دانشگاه بوده ايم. به طوري كه در سال گذشته بيش از 85 درصد كد رشته محل هاي دانشگاهي صرفا بر اساس سوابق تحصيلي پذيرش داشتند. هر ساله ميزان تاثير اين سوابق تحصيلي با نظر جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو تعيين مي گردد. در سال هاي گذشته ميزان تاثير سوابق تحصيلي در كنكور سراسري 98 به صورت تاثير مثبت بود. اما از كنكور سراسري 98 با توجه به اطلاعيه سازمان سنجش و آموزش كشور ميزان تاثير سوابق تحصيلي 20 درصد تاثير قطعي و حداكثر 10 درصد تاثير مثبت در رشته هاي پذيرش بر اساس انتخاب رشته كنكور سراسري 98 و در رشته هاي صرفا بر اساس سوابق تحصيلي, فقط سوابق تحصيلي (معدل) معيار پذيرش خواهد بود.

"ثبت نام و انتخاب رشته كنكور سراسري 98 خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپاريد"

سهميه كنكور چيست و انواع سهميه هاي تاثير گذار در كنكور 98 كدامند ؟

انواع سهميه هاي كنكور سراسري 98 به منظور ايجاد عدالت آموزشي در بين تمامي داوطلبان و همسان سازي دسترسي به امكانات آموزشي عالي انجام مي شود، سهميه هاي موجود در كنكور سراسري شامل:

 • سهميه مناطق در كنكور سراسري 98
 • تاثير سوابق تحصيلي در كنكور سراسري 98
 • سهميه ايثارگران در كنكور سراسري 98
 • سهميه بومي گزيني
 • سهميه 25 درصدي ايثارگران
 • سهميه 5 درصدي ايثارگران
 • سهميه رزمندگان
 • سهميه بهياران
 • سهميه خانواده شهدا

 

در اين پست قصد داريم به تشريح به نحوه تاثير اين سهميه ها در انتخاب رشته كنكور سراسري 98 توضيح كامل انواع سهميه هاي موجود در ثبت نام كنكور سراسري 98 در پذيرش دانشگاه هاي دولتي بپردازيم.

براي اطلاعات بيشتر و انجام تمام مراحل ثبت نام كنكور سراسري 98 و درج كد منطقه و كد دانش آموزي، درج درس سهميه ها (مناطق، ايثارگران، جانبازان، جبهه و ..)، ميزان تاثير سوابق تحصيلي در كنكور 98 و تفاوت ثبت نام كنكور سراسري 98 نظام جديد با نظام قديم چيست؟، شرايط انصراف از دانشگاه روزانه، درخواست لغو محروميت كنكور مي توانيد با مشاوران درخت دانش از طريق تلفن ثابت و بدون كد 9099072943 در تماس باشيد.

 

"ثبت نام كنكور سراسري 98 خود را به مشاوران درخت دانش بسپاريد"

موضوع:
برچسب‌ها: ثبت نام كنكور 98 چگونه است؟،

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۷:۴۸

 

 

زمان دقيق ثبت نام كنكور سراسري ۹۸ چه تاريخي است؟

ثبت نام اينترنتي كنكور سراسري 98 بدون توجه  به تاريخ هايي كه تمديد خواهد شد، زمان ثبت نام كنكور 98 در بهمن ماه از روز چهارشنه مورخ 24/11/98 شروع خواهد شد و داوطلبان تا روز پنج شنبه 2/12/97 فرصت دارند كه جهت شركت در آزمون ۹۸ ثبت نام نمايند.

ثبت نام كنكور سراسري 98

چه كساني مجاز به شركت در كنكور سراسري ۹۸ مي باشند؟

 

اينكه آيا با اين شرايطي كه دارم مي توانم در كنكور سراسري شركت كنم يا خير، چه كساني مجاز به شركت در كنكور سراسري 98 مي باشند؟ همواره يكي از دغدغه هاي داوطلبان كنكور 98 بوده است در زير به بررسي اين ابهامات خواهيم پرداخت.

 

 

اگر دانشجوي دوره روزانه هستيد در صورتي كه تا تاريخ 20 اسفند 97 از تحصيل انصراف دهيد مي توانيد در كنكور ۹۸ شركت نماييد.(در انتخاب رشته از انتخاب رشته هاي روزانه محروم خواهيد بود)

 

 

اگر داوطلبي از سال 63 – 64 به بعد دو بار در رشته هاي روزانه به صورت متمركز يا نيمه متمركز قبول شده باشد نمي تواند در كنكور سراسري ۹۸ شركت نمايد.

 

 

اگر دانشجوي دوره شبانه، دانشگاه آزاد، ظرفيت مازاد، پيام نور، غير انتفاعي، علمي كاربردي، مجازي و يا نيمه حضوري هستيد مي توانيد بدون انصراف از دانشگاه در كنكور سراسري ۹۸ شركت كنيد.(برادران نبايد از نظر نظام وظيفه مشكلي داشته باشند)

 

 

 

در صورتي كه مدرك كارشناسي گرفته ايد و اكنون باز قصد شركت در آزمون سراسري ۹۸ را داريد مانعي وجود ندارد و مي تواسند در انتخاب رشته كنكور سراسري 98 نيز رشته هاي روزانه را انتخاب نماييد.

مشاوره ثبت نام كنكور سراسري 98

همواره دانش آموزان عزيز در نحوه ثبت نام كنكور سراسري 98 با ابهامات و اشكالاتي مواجه هستند كه ما در اين مقاله سعي براين داريم به تمامي سوالات زير كه داوطلبين كنكور سراسري ۹۸ از مشاوران تحصيلي درخت دانش طي تماس هاي مكرر پرسيده اند را پاسخ دهيم. درمقاله راهنماي گام به گام كنكور ۹۸  با ما همراه باشيد.

 

 

 

 • زمان دقيق ثبت نام كنكور سراسري ۹۸ چه تاريخي است؟
 • مهلت ثبت نام كنكور سراسري ۹۸ چند روز مي باشد؟
 • شرايط ثبت نام كنكور سراسري ۹۸ چيست؟
 • چه كساني مجاز به شركت در كنكور سراسري ۹۸ مي باشند؟
 • و...؟؟؟
شرايط  برگزاري كنكور سراسري 98

 

 

مهلت ثبت نام كنكور راسري ۹۸ چند روز است؟

با شروع ثبت نام كنكور سراسري 98  از 24 بهمن 97 متقاضيان شركت در كنكور ۹۸ به مدت 9 روز فرصت دارند كه ثبت نام اينترنتي خود را انجام دهند.

 

 

تفاوت بين ثبت نام كنكور سراسري 98 نظام جديد با نظام قديم چيست؟

شرايط ثبت نام كنكور سراسري 98

كنكور سراسري 98 اولين كنكور سراسري است كه متقاضيان دوره نظام قديم و نظام جديد در دو آزمون جدا با هم شركت مي كنند.شرايط ثبت نام و شركت در كنكور ۹۸  شامل شرايط عمومي و شرايط خصوصي است.

 

 

شرايط عمومي ثبت نام و شركت در كنكور سراسري 98

شرايط عمومي شركت در كنكور سراسري ۹۸  شامل: 

 

 

 

 • اعتقاد به دين اسلام يا يكي از اديان رسمي كه در قانون اساسي ذكر شده است     .
 • عدم احراز عناد نسبت به نظام جمهوري اسلامي ايران
 • عدم احزار شدن فساد اخلاقي
 • عدم اعتياد به مواد مخدر
 • نداشتن سابقه عضو بودن در سازمان هاي غير قانوني

شرايط اختصاصي ثبت نام و شركت در كنكور سراسري 98

داشتن يكي از مدارك تحصيلي براي شركت آزمون سراسري ۹۸  لازم است: 

 

 

 

 • ديپلم دوره ي چهار ساله نظام قديم آموزش متوسطه
 • مدرك دوره ي پيش دانشگاهي
 • مدرك سه ساله ي دوره متوسطه دوم در نظام جديد ( مدرك و ديپلم پايه دوازدهم         )
 • داشتن مدرك كارداني يا كارداني پيوسته

نكات بسيار مهم:

تمامي مدارك تحصيلي بايد حداكثر تا تاريخ 31 / 6 / 98 دريافت شده باشد 

 

 

 فارغ التحصيلان دوره كارداني نبايد تعهد داشته باشند و يا تعهد خود را به اتمام رسانده باشند .

 

 

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد شرايط ثبت نام كنكور سراسري ۹۸، مدارك مورد نياز براي ثبت نام كنكور ۹۸ ، راهنماي گام به گام كنكور ۹۸ و مهلت و نحوه ثبت نام كنكور ۹۸  با مشاوران درخت دانش از طريق تلفن ثابت 9099072943 و بدون پيش شماره در ارتباط باشيد.

 

 

مراحل گام به گام ثبت نام كنكور سراسري ۹۸

در اينجا سعي داريم با راهنماي ثبت نام كنكور سراسري ۹۸ مراحل مختلف ثبت نام كنكور ۹۸ را بيان كنيم:

 

 

 

 • مرحله اول:

دريافت كد سوابق تحصيلي است:با مراجعه به سامانه مشاهده و دريافت كد سوابق تحصيلي و وارد كردن اطلاعات خود كد سوابق تحصيلي را دريافت نماييد.

 

 

 

 • مرحله دوم:

خريد كارت اعتباري ثبت نام :با مراجعه به سايت سازمان سنجش و خريد كارت اعتباري سريال ثبت نام 12 رقمي را دريافت نماييد.

 

 

در صورت تمايل به پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي در دانشگاه ها و موسسات غير انتفاعي و پيام نور نيز بايد كارت جداگانه خريداري نماييد و سريال ثبت نام دريافت نماييد.

 

 

 

 • مرحله سوم:

سايت ثبت نام كنكور ۹۸ كه خود شامل وارد نمودن سوابق تحصيلي، تصوير داوطلب، اطلاعات داوطلب و در نهايت دريافت كد پيگيري

 

 

چنانچه در هركدام از مراحل ثبت نام كنكور ۹۸ با مشكلي و يا ابهامي مواجه شديد كافي است از طريق تلفن ثابت و بدون پيش شماره 9099072943 با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشيد.

 

 

مشاوره تحصيلي كنكور 98 درخت دانش

مشاوران تحصيلي درخت دانش با داشتن كادر مشااوران مجرب با چندين سال سابقه در انتخاب رشته كنكور سراسري ۹۸ همراه شما خواهند بود با راهنماي گام به گام كنكور ۹۸، برنامه ريزي درسي كنكور ۹۸، تحصيل مجدد در رشته هاي پزشكي، ثبت نام كنكور ۹۸و جوابگوي سوالات و ابهامت شما خواهند بود.

راههاي ارتباطي با مشاوران مجرب درخت دانش

 

 

شماره تماس: 9099072943 

 

 

 

 

 

 

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۷:۰۲

 

دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد

در اين مقاله سعي بر اين داريم كه به سوالات داوطلباني كه در رابطه با دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد با مشاوره تحصيلي درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهيم . برخلاف تصور اشتباه عموم داوطلبان كه امسال دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد منتشر نمي شود بلكه اتفاقا اين دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد براي نيمسال دوم 97-98 نيز منتشر خواهد شد 

 داوطلبان مي بايست براي دانلود دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد از طريق سايت مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد بدون كنكور اقدام نمايند.

آيا براي ثبت نام بدون كنكور آزاد نيمسال دوم بهمن 97 دفترچه داريم ؟

بله دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد براي نيمسال دوم بهمن 97 منتشر خواهد شد.

دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد شامل رشته هاي بدون كنكور آزاد نيمسال دوم 97-98 خواهد بود، داوطلبان مي توانند فقط 20 الويت را براي ثبت نام بدون كنكور آزاد نيمسال دوم بهمن 97 بر اساس ميزان علايقشان انتخاب رشته نمايند . داوطلبان ابتدا مي بايست رشته محل ها را بر اساس ميزان علاقه خود الويت بندي بنمايند . متقاضيان همچنين مي بايست سعي نمايند تا جايي كه امكان دارد 20 انتخاب منطقي داشته باشند.

تعداد دفترچه هاي بدون آزمون دانشگاه آزاد نيمسال دوم

دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد براي 4 مقطع كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته و كارداني پيوسته و كارداني ناپيوسته منتشر خواهد شد . داوطلبان براي دانلود دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نيمسال دوم در مقاطع كارداني و كارشناسي مي بايست از طريق سايت مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اقدام نمايند .

زمان منتشر شدن دفترچه بدون كنكور آزاد

آغاز زمان منتشر شدن دفترچه بدون كنكور آزاد براي نيمسال دوم  در اواخر آذر ماه خواهد بود .كه لازم به ذكر است كليه افراد قبلش مي توانند سايت مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد را براي اطلاع از شروع زمان منتشر شدن دفترچه بدون كنكور آزاد چك كنند. ونيز آغاز زمان منتشر شدن دفترچه بدون كنكور آزاد براي نيمسال اول  در نيمه دوم مرداد ماه خواهد بود.

كنكور بي كنكور 97

نحوه دانلود دفترچه بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 – 98

داوطلبان ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد براي اطلاع از نحوه دانلود دفترچه بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 – 98 مي توانند به صورت اينترنتي از طريق سايت مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد نسبت به دانلود دفترچه بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 – 98 و خريد كارت اعتباري ثبت نام اقدام نمايند .

متقاضيان مي بايست تا زمان اعلام نتايج رمز و شناسه كارت را نزد خود نگه داشته باشند تا درصورت لزوم بتوانند اقدامات لازم را بعمل آورند، داوطلبين مي توانند در رشته اي كه مورد علاقه اشان مي باشد در مقطع كارشناسي پيوسته و كارشناسي نا پيوسته  بدون كنكور ثبت نام نمايند .

دفترچه بدون كنكور دانشگاه آزاد شامل چه رشته هايي مي باشد ؟

95 % رشته ها را در دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97-98 ارائه كرده است و ما مي توانيم رشته دلخواه خود را بدون كنكور و صرفا بر اساس سوابق تحصيلي و ظرفيت دانشگاه آزاد بدون آزمون انتخاب نمائيم . رشته هايي كه داوطلبان مي توانند ثبت نام نمايند عبارتند از :

رشته هاي زبان و ادبيات فارسي و ادبيات داستاني و زبان و ادبيات عربي و زبان و ادبيات انگليسي و آموزش زبان انگليسي و زبان شناسي و فقه و مباني حقوق اسلامي و مردم شناسي و روزنامه نگاري و روابط عمومي و علوم سياسي و تاريخ و مديريت بازرگاني و علوم ورزشي و ......مي باشند.

دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 97

دانشگاه آزاد مي توان به راحتي براي دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 اقدام نموده و  ورود به سايت آزمون به نشاني azmoon.org مراجعه نماييد.

كافيست داوطلبان براي دانلود دفترچه راهنماي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد در موعد مقرر سايت مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد را چك نمايند.

 azmoon.org دانشگاه آزاد

نويسنده :بهنام قادرپور
تاريخ: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۵:۵۵

 

زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98 مشخص شد

در اين مقاله سعي بر اين داريم كه به سوالات داوطلباني كه در رابطه با زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98  با مشاوره تحصيلي درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهيم .

 زمان ثبت نام دهه ي اول دي ماه 97 مي باشد .كه لازم به ذكر است كليه افراد قبلش مي توانند سايت مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد را براي اطلاع از شروع زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98  نيمسال دوم چك كنند .معمولا داوطلبان بهتر است تا يك هفته براي ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98 اقدام نمايند.

 

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97-98

ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 – 98

متقاضيان ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 – 98  مي توانند همانند سال هاي گذشته براي نيمسال اول و نيمسال دوم نسبت به امور ثبت نامي اقدام نمايند .

زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98 نيمسال اول از نيمه دوم مرداد از طريق سايت مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد انجام مي پذيرد، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98  نيمسال دوم نيز از اواخر آذر از طريق سايت مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد انجام مي پذيرد كه شايان ذكر است مهلت زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98  براي نيمسال اول و دوم قابل تمديد مي باشد .

 

 

 

نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 – 98

داوطلبان نحوه ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 – 98  مي توانند به صورت اينترنتي و از طريق سايت مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد نسبت به خريد كارت اعتباري ثبت نام اقدام نمايند . متقاضيان مي بايست تا زمان اعلام نتايج رمز و شناسه كارت را نزد خود نگه داشته باشند تا در صورت لزوم بتوانند اقدامات لازم را بعمل آورند . داوطلبين مي توانند در رشته اي كه مورد علاقه اشان مي باشد در مقطع كارشناسي پيوسته و كارشناسي نا پيوسته  بدون كنكور ثبت نام نمايند .

 

 

 

 

 

شرايط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98

داوطلب ابتدا با توجه به شناختي كه در رابطه با پذيرش دانشجو در دانشگاه آزاد نيمسال دوم 97 – 98 كسب كرده است  بايستي براي انتخاب رشته  اقدام نمايد .يكي از شرايط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97– 98 البته در نيمسال دوم اين است داوطلبيني كه در كنكور سراسري شركت كرده اند و سر جلسه حاضر بوده اند در صورتي كه برايشان كارنامه صادر گرديده باشد مي توانند در انتخاب رشته نيمسال دوم نيز شركت نمايند .در فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد بايد 20 رشته محل گروه آزمايشي بر اساس علايق خود الويت بندي كنند .

اگر داوطلب در زمان انتخاب رشته سراسري 98 پذيرفته شده باشد مي تواند طبق شرايطي كه دارد براي ثبت نام دانشگاه آزاد در نيمسال دوم اقدام نمايد  . اگر در ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد قبول شده باشد باز هم قبولي شهريور ماه را از دست نمي دهد .هيچ گاه بر اساس ترس از شانس قبولي انتخاب رشته نكنيد بلكه سعي نماييد بر اساس اويت بندي كه با توجه به علايق خود  انجام داده ايد به ترتيب رشته هايي را كه مايل به ثبت نام هستيد انتخاب نماييد .كه اين شرايط عمومي و اختصاصي براي مقاطع كارداني و كارشناسي نيز بسيار راه گشا خواهد بود . 

 

 

رشته هاي بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 – 98

95 % رشته ها را در نيمسال دوم داريم و منتظر سوپرايز رشته هاي پزشكي بدون كنكور هستيم  و ما مي توانيم رشته دلخواه خود را بدون كنكور و صرفا بر اساس سوابق تحصيلي و ظرفيت دانشگاه آزاد بدون آزمون انتخاب نمائيم . رشته هايي كه داوطلبان مي توانند ثبت نام نمايند عبارتند از :  رشته هاي فلسفه و علوم قرآن و حديث و زبان روسي و تربيت مترجم زبان ايتاليايي و زبان و ادبيات عربي و شيمي و شيمي محض و زمين شناسي و زيست شناسي ومهندسي رباتيك و ..... مي باشند .

 

 

مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98

مشاوران مجرب مجموعه مي توانند اطلاعات بيشتر در رابطه با مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98 درخت دانش در اختيار شما عزيزان قرار دهند . كافيست با شماره گيري 9099072943 بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل نماييد و با مشاوران مجرب بهترين مشاوره تحصيلي در تهران دخت دانش در ارتباط باشيد.

[ ۱ ][ ۲ ]
تاریخ امروز
پیوندهای سایت
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ